SN64BCT245DW
Product Categories
Shenzhen Xinhuo Future Technology Co., Ltd.
Contact Now
SN64BCT245DW
Propagation Delay Time : 7 ns
Product Category : Bus Transceivers
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Logic Family : BCT
Output Level : TTL
Supply Voltage - Max : 5.5 V
Package / Case : SOIC-20
Maximum Operating Temperature : + 85 C
High Level Output Current : - 15 mA
Packaging : Tube
Input Level : TTL
Supply Voltage - Min : 4.5 V
Low Level Output Current : 64 mA